Spacious Flat In Streatham

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Spacious Flat In Streatham Λονδίνο είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 5 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 4 χλμ. από το Πάρκο Wandsworth Common. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το Spacious Flat In Streatham διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλα τα απαραίτητα σκεύη για την προετοιμασία γευμάτων.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από την Πινακοθήκη Dulwich, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Πάρκο Brockwell απέχει περίπου 3 χλμ. από το διαμέρισμα. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious Flat In Streatham Λονδίνο
Pass The Keys Stylish Flat - 20 Mins From Central London
Τιμή μόνο για κινητά

Pass The Keys Stylish Flat - 20 Mins From Central London

820 μ από το κατάλυμα
USD 192 USD 173
ανά νύχτα
Luxurious Bedroom In One Bed Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Luxurious Bedroom In One Bed Apartment

7.6
Καλό 9 σχόλια
1.9 χλμ. από το κατάλυμα
Large 4 Bedroom, 2 Kitchens, 3 Bathrooms House
Τιμή μόνο για κινητά

Large 4 Bedroom, 2 Kitchens, 3 Bathrooms House

2.9 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Streatham Train Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Spacious Flat In Streatham;
      Το Spacious Flat In Streatham βρίσκεται κοντά σε Streatham Common.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Spacious Flat In Streatham;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Spacious Flat In Streatham περιλαμβάνουν Tooting Bec Common, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Spacious Flat In Streatham;
      Η τιμή κράτησης στο το Spacious Flat In Streatham θα είναι 166£.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Spacious Flat In Streatham;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Spacious Flat In Streatham περιλαμβάνουν The Earl Ferrers και Chris's Fish Bar και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Στο το Spacious Flat In Streatham υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το Spacious Flat In Streatham διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    23 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Streatham Train Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious Flat In Streatham Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο